Verschillende voorstellingen van Over het IJ Festival 2019 zijn toegankelijk met een rolsotel, met of zonder assitentie. Hieronder vind je ook compleet overzicht, ook van voorstellingen die binnen en buiten plaatsvinden.

Toegankelijkheid

Rolstoeltoegankelijk
Sheralynn Adriaansz/Likeminds – BEIGE
Lotte Rischen/Maas – UNDERCOVER
CHRONOS/ICK/Dansmakers Amsterdam – The sea is where you think it is (met assistentie)
Marinke Eijgenraam (Schweigman&) | Het AtelierIn Ogenschouw - een bedrieglijke belofte tot gronden (met assistentie)
Warre Simons (Kameroperahuis) | Het AtelierHimmelhochjauchzendzumTodebetrübt
Igor Vrebac (De Nieuwe Oost) | Het AtelierEvolution, baby (met assistentie)
DEGASTEN/ARQ Nationaal Psychotrauma Centrum/Frascati Producties – My name before Naomi
DeJong&DeWitte – Ik Was Hier (met assistentie)
De Warme Winkel/Kim Karssen en Florian Myjer – Bloomsbury (met assistentie)
Het Zuidelijk Toneel en Laura van Dolron – Wat we normaal niet horen
La Isla Bonita/Frascati Producties in coproductie met Over het IJ Festival – De Managers
Massih Hutak – VERDEDIG NOORD (met assistentie)
Orkater/De Nieuwkomers: KONVOOI – ILIAS (met assistentie)
Touki Delphine & Bernadeta Astari – Encyclopedie voor de Moderne Huisvrouw

Buitenvoorstellingen
Lotte Boonstra – mensen dragen dingen
Rita Hoofwijk/SoAP – FINISTERRE
Marinke Eijgenraam (Schweigman&) | Het AtelierIn Ogenschouw - een bedrieglijke belofte tot gronden
Bart van de Woestijne – In order of disappearance
Danish Blue / Productiehuis Theater Rotterdam – Wrakstuk
DeJong&DeWitte – Ik Was Hier
De Warme Winkel/Kim Karssen en Florian Myjer – Bloomsbury
La Isla Bonita/Frascati Producties in coproductie met Over het IJ Festival – De Managers 
mugmetdevuurvliegen/mugmetdegoudentand i.s.m. House of Nouws – Alles moet weg

Binnenvoorstellingen
Sheralynn Adriaansz/Likeminds – BEIGE
Lotte Rischen/Maas – UNDERCOVER
CHRONOS/ICK/Dansmakers Amsterdam – The sea is where you think it is
Warre Simons (Kameroperahuis) | Het AtelierHimmelhochjauchzendzumTodebetrübt
Igor Vrebac (De Nieuwe Oost) | Het AtelierEvolution, baby
Abhishek Thapar i.s.m. Chandana Sarma – Reverse Engineering
DEGASTEN/ARQ Nationaal Psychotrauma Centrum/Frascati Producties – My name before Naomi
Het Zuidelijk Toneel en Laura van Dolron – Wat we normaal niet horen
Massih Hutak – VERDEDIG NOORD
Orkater/De Nieuwkomers: KONVOOI – ILIAS
Touki Delphine & Bernadeta Astari – Encyclopedie voor de Moderne Huisvrouw
YoungGangsters & DOX – Don’t Wanna Fight